1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

V zimě přijde obří blackout, varují experti. Problémy budou i s vodou

Lidé se v poslední době zásobují elektrickými ohřívači, kterými si chtějí na podzim a v zimě přitápět. Bojí se totiž, že Evropu postihne nedostatek plynu. Ani toto řešení by však nezůstalo bez následků. Odborníci varují před obřím výpadkem proudu.

Vysoké ceny a obávaný nedostatek plynu straší celou Evropu. Lidé proto začali ve velkém skupovat přímotopy, elektrická krbová kamna a ohřívače. Doufají, že jim v chladných měsících pomohou se ohřát.

To však může přinést obrovské problémy. Jedním z nich je rostoucí cena elektřiny, která by mohla řadu lidí odradit. Kromě toho by mohla být elektrická síť také přetížena a hrozí obří výpadek elektřiny. „Musíme si dát pozor, abychom se nedostali do situace rozsáhlého blackoutu,“ řekl webu news.de vedoucí oddělení výroby a skladování elektrické energie německé asociace VDE Martin Kleimaier.

Pokračování zde…

zdroj: tn.cz