1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Na Nový rok 2023 čeká více než milion Čechů energetická rána

Stovky tisíc domácností čeká na podzim zdražení elektřiny a plynu, končí jim totiž fixace cen. Od ledna však nárůst pocítí více než milion lidí, kteří mají produkty na dobu neurčitou.
Článek

Odběratelé elektřiny a plynu byli z předchozích let zvyklí na poměrně nízké ceny. Nyní se situace obrátila a zákazníci, kterým zrovna končí fixace, se obávají mnohonásobného zdražení.

U největšího dodavatele elektřiny u nás, kterým je ČEZ Prodej, končí většině zákazníkům fixace až v průběhu let 2023 a 2024. „Je to dobrá zpráva, protože budou moci delší dobu využívat výhodnějších cen,“ říká mluvčí ČEZu Roman Gazdík.

Do konce letošního roku však fixace na jeden až tři roky vyprší zhruba 10 procentům odběratelů elektřiny, což u ČEZ, který dodává přesně na 2 705 662 odběrných míst, odpovídá více než 270 tisícům zákazníků.

Celý článek zde…

Zdroj: seznamzpravy.cz