1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

O nás

Prezentace skupiny

Skupina REVITAL GROUP vznikla koncem 90. let založením společnosti REVITAL GROUP a dále společnosti REVITAL SERVIS s.r.o., v oblasti závazkového práva, řešení pohledávek a právních služeb. Následně byla založena společnost IPA-Information Protection agency s.r.o. a společnost Revital-stavební servis s.r.o.. Tato společnost se zabývá činností v investiční, bytové a průmyslové výstavbě. Následně byla založena obchodní společnost REVITAL TRADE servis s.r.o.., která orientuje svou činnost na import z ČLR a Itálie, především v oblasti obnovitelných zdrojů a energetiky. Do skupiny se průběžně začlenilo několik dalších společností z oboru.

Skupina se v současné době zabývá importem fotovoltaických elektráren pro rodinné domy a průmyslové stavby, tepelných čerpadel pro rodinné domy a průmyslové stavby, větrných elektráren-vertikálního typu a kogeneračních jednotek, se zaměřením na mikrokogenerace.

Vzhledem k orientaci skupiny na stavební činnost a energetiku, spojenou s přímým dovozem technologií v návaznosti na vlastní výrobu tepelných čerpadel Revital Eko systém RHP – Revital heating pumps, oslovuje tato klienty průřezem v ČR od malých klientů, MIKROZDROJE až po velké klienty, MAKROZDROJE a zabývá se dovozem a montážemi energetických technologií na jednotlivé objekty.

Fotovoltaika pro malé elektrárny na rodinné domy v setech 5 kW až 10 kW, od předního světového výrobce SOLAX POWER hybrid, s kompaktními Lion a LFP bateriemi je ojedinělý technologický systém prvotřídní kvality s dlouhou životností na úrovni HITECH.
FVE pro rodinné domy

Fotovoltaika pro průmyslové elektrárny pro výkony nad 10 kW bez montážního omezení výkonu renomované firmy s invertory až do výkonu 250 kW je vhodná pro výrobní sektor, komerční objekty a další budovy a zemědělská pole. Tato technologie umožňuje „ořezy“ pro případ nedostatku kapacity uzlových míst distribuční sítě. Rovněž se jedná o HITECH.
Průmyslové FVE

Tepelná čerpadla: skupina zadala výrobu vlastního typu čerpadla ON OFF moderního pokrokového typu s instalacemi dílů a komponentů od předních světových výrobců, čímž je zaručena životnost a kvalita výrobku od výkonu od 9 kW do 120 kW. Čerpadla jsou opatřena štítky RHP s certifikací EU. Rovněž dovážíme invertorová tepelná čerpadla RHPi, s lineárním provozem, osazená stejnosměrnými motory.
Tepelná čerpadla

Bivalence: ve spolupráci se strategickým partnerem připravuje skupina vnitřní a vnější montáže tepelných čerpadel RHP a RHPi, jako bivalentního zdroje tepla pro průmyslové objekty, Bytová družstva, SVJ a další subjekty s cílem maximalizovat úspory tepla. Vše v kombinaci s dovozem a montážemi mikrokogeneračních jednotek s výkonem do 250 kW.
www.bivalence.cz

Zemědělský sektor zaujímá významné postavení v budoucí orientaci FVE na zemědělských pozemcích s instalací moderních bifaciálních PV panelů na lineární konstrukce vysutého charakteru pro pole, pastviny, zahradnictví apod..V současnosti připravujeme v návaznosti na dotovaný výkup elektrické energie.
Divize Agro

Certifikace: všechny výrobky jsou opatřeny certifikací dle požadavků norem CZ a EU.

 • Záruka: na všechny výrobky jsou poskytovány záruky dle zákona, u FVE 120 měsíců
 • Servis: na všechny výrobky poskytujeme servis, u FVE vzdálené průběžné monitorování a servis
 • Dodávky: u běžných typů skladem, u projektovaných zařízení a technologií na objednávku