1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Díky nové dotační výzvě na fotovoltaiku Nová zelená úsporám Light získají senioři více

Pořídit si vlastní fotovoltaickou elektrárnu, a snížit tak náklady za elektřinu, už nemusí být pouze nesplnitelným snem. Existuje možnost, jak si ohřívat vodu v bojleru pomocí vlastní elektřiny, a zdarma!

Takovým domácnostem pomůže realizovat úsporná opatření a snížit tak náklady na bydlení. Navíc se dotace čerpá v plné částce předem – formou zálohy. Žadatelé tak nemusí investovat vlastní peníze.

Díky nové dotační výzvě na fotovoltaiku NZÚ Light, která startuje na začátku tohoto roku, získají senioři více. Kromě zvýšeného výkonu fotovoltaické elektrárny na 2 kW bude součástí dotace i dodávka a instalace nového bojleru. Důležité je vybrat si odbornou firmu, která vše zajistí a má prokazatelné zkušenosti s instalací jak bojlerů, tak fotovoltaických systémů.

Celý článek zde…

Zdroj: seznamzpravy.cz