1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Domácí solární elektrárny 5 -10 kW​

Nejmodernejsi inteligentni technologie,která sama hospodaří s vaší energetickou bilancí, prioritně řeší spotřebu domu, baterie a nákup z distribuce určuje jako poslední možnost. Prioritně vlastní výroba a spotřeba. Určitě ušetříte. Funguje to,za to ručíme.!!!

Popis systému a funkce vysokonapěťové, nejmodernější FVE - na světě

Ukázka monitoringu v telefonu

Aktuální instalace fotovoltaické hybridní elektrárny 5 kW, baterie Triple Power 9 kWh, Praha - Čimice

970x310 (Rectangle)
Solax power
Získáte garantovanou dotaci Zajistíme „na klíč“ komplexní vyřízení dotace – ZELENÁ ÚSPORÁM.

Jestliže provoz elektrárny ukáže dlouhodobě vyšší náročnost na čerpání elektrické energie z baterie, je možné bateriové úložiště Solax Triple Power rozšířit až do maximální celkové kapacity 46,4 kWh.

Fotovoltaické panely

 • Podle typu Revital Setu – 5-10kWp – 12 – 22 ks monokrystalických solárních panelů o výkonu 450W – dle dostupnosti.
 • Panely mají silnou ochranou vrstvu proti UV záření a mechanickému poškození.
 • 144 článků – 3 bypassové diody.
 • Určené do nejnáročnějších podmínek a jejich životnost je odhadována na více než 25. let.
 • Hmotnost 24,4kg, rozměr cca 2x1m
 • Snadná manipulace a montáž
 • Základní dodávka- stříbrný rámeček
 • Možno dodat FB – černý rámeček – požadavek CHKO a MPR
 • Montážní materiál dle požadavku, od výrobce REVITAL EKO – viz. alazrainvest.cz – česká dostupná výroba

Režim OFF-GRID ( EPS mód) – V případě výpadku distribuce elektrické energie, je možné systém nakonfigurovat tak, že méně náročné spotřebiče(do spotřeby 25A-6kW) lze napájet z bateriového úložiště Solax Triple Power. Tato instalace vyžaduje další navazující elektroinstalační zapojení EPS BOX- instalovaný již v G4(stykač, jištění, atd.) V případě přerušení dodávky systém automaticky přepíná během 0.1 sekundy na tento režim OFF-GRID, na panely a baterie. Jakmile dojde k obnově dodávky proudu, opět automaticky přepíná do běžného provozu. Instalace této funkce vyžaduje o něco rozsáhlejší elektromontážní zásah (zvláštní rozvod, stykače a navazující elektroinstalace)

Jsme členem České Fotovoltaické Asociace

Součást dodávky

Fotovoltaické panely 365 Wp5 kW 14 ks
10 kW 27 ks
Solax Hybrid X3  5 – 10 kW
HV Baterie T45 / T64 , LFP2 ks
BMS 1 ks
Chytrý elektroměr Eastron
Konstrukce pro panely Součástí dodávky
Příslušenství a elektroinstalaceWIFI monitoring, jističe, kabeláž, lišty, elektro-skříně, instalační materiál, atd., dle popisu
Legislativa a dotaceProjekt, revize, legislativa distribuce, dotace nová zelená úsporám

Technické údaje

Hmotnost 40 kg
Šířka 650 mm
Výška 453 mm
Hloubka 223 mm
Typ střídače Třífázový hybridní
Monitoring Android, iOS, WEB
MPP 200 – 1000 V
Baterie HV Triple Power Li Ion, LFP LiFePO4
Výkon AC 5 – 10 kW 5000 – 10000 W
Rozsah napětí baterie 200 – 500 V
OFF-GRID / EPS MÓD Doplňková montáž
Euro účinnost 97,0%

O Firmě Solax

Naši chlapci jsou fakticky profi.

Firma Solax Power, od jejího založení v roce 2003, klade důraz na vývoj a výzkum. Celkem společnost zaměstnává 130 inženýrů a 200 vývojářů, kteří pracují ve výzkumném centru o rozloze 240 000 m2 v napojení na univerzitu Zhejiang, která je známá jako „Silicon Valley Asie“.

Společnost SOLAX Power ltd. na trh dodává hybridní a síťové střídače.

 • Hybridní střídače jedno nebo třífázové /X1-X3/, o výkonech od 3-15 kW s třífázovými střídači 5-6-8-10-12-15kW – vhodné pro rodinné domy
 • Síťové střídače -X3 – 20-150kW o výkonech – 20-30-40-50-60kW, označené jako MEGA a 80-100-120-150kW, označené jako FORTH – vhodné pro průmyslové stavby

Všechny hybridní střídače jsou asymetrické a umožňují funkci -EPS-„Black-Out“, ve spojení s bateriemi, pro případ výpadku sítě distributora.

Abyste maximálně využili uloženou energii ze soláru do baterií, střídač má asymetrický výstup a umí dodávat energii přesně tam, kde Váš spotřebič zrovna běží. Redakce portálu www.solarninovinky.cz má k dispozici data testu, kde zátěž na jedné fázi byla 2 kw a na ostatních fází bez odběru, což Solax X3 – Hybrid 10.0 pokryl na 95 % z baterek a soláru.

Německá poradenská společnost EuPD Research každoročně uděluje prestižní ocenění „Top Brand PV“ za kvalitu produktů ve fotovoltaickém průmyslu na základě průzkum mezi instalačními společnostmi v jednotlivých zemích. Společnost SolaX Power ji získala již třikrát v řadě od roku 2018 v kategorii fotovoltaický střídač.

Udělení prestižního ocenění Top Brand PV v roce 2020 na trzích v Itálii a Austrálii jasně zdůrazňuje kvalitu střídačů a postavení společnosti SolaX Power na trhu. Díky vysoké kvalitě produktů Solax Power nikdy předtím nebyl jednodušší využívat smysluplně fotovoltaiku jako zelenou energii budoucnosti.

Zdroj: https://www.solarninovinky.cz/

Představujeme nabíjecí stanici SOLAX EVC 11 kW 16 Ah G2-druhé generace

SOLAX SMART EV CHARGER je inteligentní dobíjecí stanice pro elektromobily od leadera s hybridními střídači.
Umožňuje dynamické nabíjení, omezení nabíjecího proudu ze sítě, využití maximální energie z vaší FVE elektrárny.

Může být instalován jak ke stávajícím střídačům, ale výborně spolupracuje se střídači SOLAX,
kde využijete všechny jeho funkce naplno a také zaručí dokonalou kompatibilitu a synchronizaci.

Potřebujete poradit?

Nenašli jste odpověď v naší poradně?

Zanechte nám své telefonní číslo a zavoláme vám.

  GDPR - Ochrana os. údajů

  Nabízíme kompletní servis

  Díky našim dlouhodobým zkušenostem v energetice jako takové, nabízíme komplexní poradenství v oblasti využití a úspor energií jak pro domácnosti tak i podniky.
  Vyhodnotíme nejefektivnější řešení hospodaření, výroby a úspor. Máme bohaté zkušenosti ve stavebnictví. Disponujeme kvalitním týmem lidí i technickým zázemím.

  Díky našim dlouhodobým zkušenostem v energetice jako takové, nabízíme komplexní poradenství v oblasti využití a úspor energií jak pro domácnosti tak i podniky.
  Vyhodnotíme nejefektivnější řešení hospodaření, výroby a úspor. Máme bohaté zkušenosti ve stavebnictví. Disponujeme kvalitním týmem lidí i technickým zázemím.

  Naše firma disponuje několika montážními týmy zkušených a odborných pracovníků, ale také spolupracujeme formou subdodavatelství v případě velkých realizací (průmyslové elektrárny). Montáže probíhají převážně v české republice, ale také slovensku i rakousku.

  Obsah accordion

  Zajistíme komplexní vyhodnocení stávajícího solárního systému (energetický audit) a na základě toho, navrhneme jeho případné rozšíření, renovaci solárních panelů, nebo možnou nástavbu systému.

  S vývojem ve fotovoltaickém oboru jsou dnes starší systémy panelů i solárních měničů o několik generací překonány. V oblasti aktuálních solárních trendů se náš tým pracovníků orientuje. Pravidelně navštěvujeme veletrhy v nejrůznějších částech světa a úzce kooperujeme s výrobci zejména v Číně, Taiwanu a Jižní Korei.

  Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na námi instalovaných zařízeních. Našim zákazníkům jsme trvale k dispozici a po domluvě jsme připraveni operativně řešit záruční i pozáruční servis.

  Vzhledem k technickým možnostem vzdálené diagnostiky zařízení, dokážeme již v prvotní situaci určit o jaký problém, závadu se jedná.
  Úzce spolupracujeme s výrobcem zařízení, který se s námi podílí na záruční i pozáruční vzdálené diagnostice.
  Po předchozí domluvě, provádíme našim zákazníkům pravidelnou revizi solárního systému, případnou údržbu a diagnostiku.

  Nezávazná poptávka

   jsem firma / živnostníkjsem koncový zákazník

   GDPR - Ochrana os. údajů