1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Solární řešení pro firmy a podniky

Odůvodnění investice:

U firem a podniků se nejčastěji setkáváme se třemi základními motivy rozhodnutí se pro výstavbu solární elektrárny na střeše stávajících objektů.

 1. Úspora energetických vstupů
 2. Nedostatek energetické bilance pro další rozvoj firmy
 3. Získání ekologické značky pro své produkty

Je-li pro Vás některá z těchto otázek nebo další zajímavá a interesantní, pokračujte.

Pro Váš segment přichází v úvahu solární elektrárna o výkonu od 10 kW, což je pro orientaci přibližně 22 kusů fotovoltaických panelů a dále dle využitelného prostoru na Vaší šikmé, či rovné střeše. Rozměr panelů je 2 x 1m a běžný, námi dodávaný výkon činí 450 Wp a 550 Wp na jednom panelu, od firmy CETC, LONGI nebo SUNPRO POWER. Přichycení ke konstrukci budovy a střechy je dáno a certifikováno systémově, na nerezových a hliníkových konstrukcích.

Samotná technologie elektrárny je systém SOLAX POWER, vysokonapěťové, HITECH technologie s certifikací a atesty pro EU i ČR, o velikosti invertoru 60 x 40cm,s dálkovým WIFI sdílením dat, v interiérovém designovém provedení.

Výkon elektrárny navrhujeme po místním šetření při osobní návštěvě na místě realizace. Vždy jsme omezeni pouze plochou střechy. Vypočítáme počet panelů a navrhneme celkový výkon. Po konzultaci potřeb klienta vše upravíme a vypracujeme předběžnou nabídku. Po jejím předběžném odsouhlasení, přistoupíme ke konečné nabídce a posléze k přípravným pracím.

Do 20 kWp výkonu není nutné získat stavební povolení a připojení je zřejmé. Nad výkon 20kWp je nutno řešit stavební povolení dle §499 Stavebního zákona.

Návratnost investice je přímo závislá na spotřebě v podniku nebo firmě a na výkonu FVE. Nepřekročí 10let.

Z úspor měsíčních plateb jste schopni zajistit financování projektu FVE.

Pomůžeme s vyřízením licence nebo ji vyřídíme samostatně. Do 10kW výkonu FVE není licence nutná.

Společnost Revital –stavební servis provede samotnou realizaci díla, na základě Smlouvy o dílo, včetně všech dalších souvisejících stavebních prací.

Na FVE s výkonem nad 20kW je nutno získat stavební povolení. Toto povolení lze získat prostřednictvím autorizovaného inspektora, což je značně jednodušší. V našem případě je autorizovaným inspektorem ing. Miroslav Miketa, autorizovaný inženýr a autorizovaný inspektor, jednatel společnosti Revital -stavební servis s.r.o..

Dotazy: Všechny Vaše dotazy zodpovíme na našem emailu nebo telefonicky.Rádi přijedeme na místní šetření a vše posoudíme na místě.

Plnohodnotně zajištěn záruční i pozáruční servis.

Ŕešení pro firmy a podniky v oblasti vytápění
a chlazení-tepelná čerpadla RHP systém

Odůvodnění investice:

U firem a podniků se nejčastěji setkáváme se třemi základními motivy rozhodnutí se pro výstavbu solární elektrárny na střeše stávajících objektů.

 1. Úspora energetických vstupů
 2. Získání ekologické značky pro své produkty

Je-li pro Vás některá z těchto otázek nebo další zajímavá a interesantní, pokračujte.

Pro Váš segment přichází v úvahu systém tepelných čerpadel RHP od výkonu 9 kW až 95 kW, vyráběných sériově a dále jednotlivých výkonů dle požadavku klienta, až do výkonu 280 kW.

Tato tepelná čerpadla RHP -Revital heating pump jsou moderní nízkoteplotní čerpadla vhodná do našich klimatických podmínek, s dálkovým sdílením dat a invertorovým řízením pro podniky a firmy. Velikost je individuální, dle výkonu. Čerpadla lze kombinovat s topením a chlazením, „dva v jednom“ a zapojovat je do série. Navrhujeme systém řešit vždy přes nádrž na ohřev vody, nejčastěji „tank tu tank“, v jedné nádrži ohřev topeného systému a TUV. Ideální spojení je se solární elektrárnou, avšak není podmínkou.

Výkon čerpadla navrhujeme vždy po místním šetření při osobní návštěvě na místě realizace. Vypočítáme nutný příkon tepla a navrhneme celkový výkon. Po konzultaci potřeb klienta vše upravíme a vypracujeme předběžnou nabídku. Po jejím předběžném odsouhlasení, přistoupíme ke konečné nabídce a posléze k přípravným pracím.

Tato HITECH technologie umožňuje chlazení i ve starých objektech, které disponují pouze radiátory. Novou technologií od firmy CORDIVARI jsme schopni jednoduchým úkonem vyměnit stávající radiátor za nový, který umožní chlazení a není nutná další klimatizační jednotka. Ve spojení těchto dvou technologií jsme schopni navrhnout systém, který v zimě topí a v létě chladí.

 

Návratnost investice je přímo závislá na spotřebě v podniku nebo firmě a na výkonu RHP. Nepřekročí 10. let.

Z úspor měsíčních plateb jste schopni zajistit financování projektu RHP.

Společnost Revital –Stavební servis provede samotnou realizaci díla, na základě Smlouvy o dílo, včetně všech dalších souvisejících stavebních prací a připojení.

Není nutné!

Dotazy: Všechny Vaše dotazy zodpovíme na našem emailu nebo telefonicky.Rádi přijedeme na místní šetření a vše posoudíme na místě.

Plnohodnotně zajištěn záruční i pozáruční servis.

Potřebujete poradit?

Nenašli jste odpověď v naší poradně?

Zanechte nám své telefonní číslo a zavoláme vám.

  GDPR - Ochrana os. údajů

  Nabízíme kompletní servis

  Díky našim dlouhodobým zkušenostem v energetice jako takové, nabízíme komplexní poradenství v oblasti využití a úspor energií jak pro domácnosti tak i podniky.
  Vyhodnotíme nejefektivnější řešení hospodaření, výroby a úspor. Máme bohaté zkušenosti ve stavebnictví. Disponujeme kvalitním týmem lidí i technickým zázemím.

  Díky našim dlouhodobým zkušenostem v energetice jako takové, nabízíme komplexní poradenství v oblasti využití a úspor energií jak pro domácnosti tak i podniky.
  Vyhodnotíme nejefektivnější řešení hospodaření, výroby a úspor. Máme bohaté zkušenosti ve stavebnictví. Disponujeme kvalitním týmem lidí i technickým zázemím.

  Naše firma disponuje několika montážními týmy zkušených a odborných pracovníků, ale také spolupracujeme formou subdodavatelství v případě velkých realizací (průmyslové elektrárny). Montáže probíhají převážně v české republice, ale také slovensku i rakousku.

  Obsah accordion

  Zajistíme komplexní vyhodnocení stávajícího solárního systému (energetický audit) a na základě toho, navrhneme jeho případné rozšíření, renovaci solárních panelů, nebo možnou nástavbu systému.

  S vývojem ve fotovoltaickém oboru jsou dnes starší systémy panelů i solárních měničů o několik generací překonány. V oblasti aktuálních solárních trendů se náš tým pracovníků orientuje. Pravidelně navštěvujeme veletrhy v nejrůznějších částech světa a úzce kooperujeme s výrobci zejména v Číně, Taiwanu a Jižní Korei.

  Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na námi instalovaných zařízeních. Našim zákazníkům jsme trvale k dispozici a po domluvě jsme připraveni operativně řešit záruční i pozáruční servis.

  Vzhledem k technickým možnostem vzdálené diagnostiky zařízení, dokážeme již v prvotní situaci určit o jaký problém, závadu se jedná.
  Úzce spolupracujeme s výrobcem zařízení, který se s námi podílí na záruční i pozáruční vzdálené diagnostice.
  Po předchozí domluvě, provádíme našim zákazníkům pravidelnou revizi solárního systému, případnou údržbu a diagnostiku.

  Nezávazná poptávka

   jsem firma / živnostníkjsem koncový zákazník

   GDPR - Ochrana os. údajů