1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

ČEZ opět zdražuje. Starý ceník platil jen měsíc

Česko čeká na podzim cenový šok. Polostátní energetický gigant ČEZ však zdražuje už teď. Od srpna budou platit nové ceny, které přijdou pouze měsíc od posledního zdražování.

Růst cen elektřiny na velkoobchodním trhu zrychluje a s ním se zhoršuje i výhled na příští rok. Největší dodavatel energií v zemi ČEZ překvapivě už po pouhém měsíci od posledního zdražení zvedá cenu pro stálé zákazníky, kterým končí fixace.

„Pro zákazníky, kteří s nám mají uzavřené smlouvy, se nic nemění. Ať už v případě fixovaných smluv, nebo smluv na dobu neurčitou,“ říká mluvčí skupiny ČEZ Roman Gazdík.

Zatímco loni na jaře se totiž na burzách prodávala elektřina za 50 až 60 eur na megawatthodinu, nyní se komodita na příští rok prodává už za šestinásobek. „Základní produkt pro příští rok se již obchoduje těsně pod 300 eury za megawatthodinu,“ říká marketingový šéf Centropolu Jiří Matoušek.

Článek pokračuje zde…

Zdroj: seznamzpravy.cz