1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

ČEZ oznámil další cenový skok a tentokrát pořádný

Cena elektřiny a plynu dál letí nahoru. Podle odhadů společnosti Centropol zaplatí domácnosti a firmy za elektřinu v příštím roce o 300 miliard víc než loni, u plynu jde o 173 miliard korun.
Článek

Společnost ČEZ Prodej oznámila nové ceny platné od 1. července. Jsou určeny pro stálé zákazníky, kteří po vypršení dosavadních kontraktů budu chtít uzavřít nové smlouvy s fixovanou cenou na dvou- či tříleté období.

Zdražování těchto produktů přichází po pouhých třech měsících od posledního zvýšení jejich cen. Naposledy ČEZ přepisoval ceníky fixačních nabídek pro stálé zákazníky v dubnu, před tím je zdražoval na přelomu roku. Jde tak o třetí cenový skok za šest měsíců. A tentokrát pořádný.
Zrádná fixace

Například u produktu zvaného „Elektřina na dva roky“ nabídne ČEZ od začátku prázdnin megawatthodinu silové elektřiny (tj. bez poplatků za distribuci a další služby) v základní sazbě D02d za 6 992,59 koruny – znamená to zvýšení o 59 procent.

Celý článek zde…

Zdroj: seznamzpravy.cz