1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Svět postihne mnoho ran, předpovídá Medvěděv

Místopředseda ruské bezpečnostní rady a bývalý ruský prezident Dmitrij Medvěděv varoval, že sankce proti Rusku mohou vést ke světové krizi. Zmínil třeba zhroucení dodavatelských vazeb, energetickou krizi nebo terorismus. V závěru pak předpověděl i vytvoření nové bezpečnostní architektury a zhroucení „myšlenky americkocentristického světa“. Rusko čelí nebývalým sankcím kvůli nevyprovokované invazi na Ukrajinu, v níž pokračuje už skoro tři měsíce.

Medvěděv svůj příspěvek zveřejnil v pátek na sociální síti Telegram. To, že v něm půjde o chmurné vize, naznačuje i titulek vztahující se k datu publikace – Pátek třináctého.

Bývalý ruský prezident i premiér se v něm zamýšlí nad tím, co bude dál ve světě po sankcích uvalených vůči Rusku. Své prognózy rozepsal do deseti bodů, podle nichž má svět a Západ zvlášť neradostné vyhlídky.

Celý článek zde…

Zdroj: novinky.cz