1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Strašné. Po výpadku proudu v Praze nastalo další peklo

Praha bez proudu zažila dopravní peklo. Hasiči zachraňovali lidi z výtahů, v nemocnicích běžely agregáty, primátor Hřib držel palce. Někteří situaci využili k propagaci solárních panelů, přišly však i vtípky o smart city či počátku úsporných energetických opatřeních. Všem ale rozhodně veselo není.

„Dnes v 8.48 došlo v rozvodně 400 kV ČEPS na Chodově v Praze k technické poruše, která způsobila krátkodobý výpadek dodávek elektrické energie na území některých městských částí. Napětí v Praze bylo krátce po 9.30 obnoveno, rozvodna Chodov je již pod napětím,“ uvedla mluvčí ČEPS Hana Klímová.

Z různých míst chodí zprávy, že se zastavily tramvaje, v důsledku čehož stojí i podstatná část pražských silnic. Provoz v Praze je ochromen.

Článek pokračuje zde…

Zdroj: parlamentnilisty.cz