1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Plynové kotle končí, lidé je budou muset vyměnit. Dostanou na to i příspěvek

Ještě nikdy nebyl o dotace na úsporná opatření v domácnostech takový zájem jako dnes. Oblíbený program Nová zelená úsporám běží na plné obrátky a v permanenci jsou i další programy, které organizuje Ministerstvo životního prostředí.

Nic není jako dřív

Dnes mají lidé zájem především o to, aby jejich dům či domácnost byla co nejúspornější. Kdo tak ještě nezateplil, snaží se to co možná nejrychleji napravit. Obrovský zájem je také o solární panely, na které se dnes ale čeká i celý jeden rok. Instalační firmy jednoduše nestíhají a nedostává se ani materiálu.

To je ale podle všeho teprve začátek. Česká republika je spolu s celou Evropou vystavena nutnosti překopat své energetické základy. Je jasné, že velkou roli budou hrát obnovitelné zdroje, ale právě i úspory. Počítá se s tím, že množství spotřebované energie bude rok od roku klesat.

Článek pokračuje zde…

Zdroj: aazdravi.cz