1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Solární systém je konečně levnější než elektřina

Mladá společnost otřásá velkými společnostmi: Solární systém je konečně levnější než elektřina

Každý, kdo dnes platí 120 EUR měsíčně za elektřinu, zaplatí v příštích 5 letech 7 870 EUR. Poradenské centrum pro spotřebitele kritizuje zvyšování cen elektrických gigantů: „Vydělejte peníze na náklady zákazníka“. Ale mladé společnosti, jako je energetická společnost Enpal z Berlína, ukazují, že existuje jiná cesta.
Pátek 23. října 2020
Sunny prospects: kvalitní moduly instalují certifikovaní solární technici

S více než 32 centy / kWh již Němci platí nejdražší ceny elektřiny na světě. Pro srovnání je mezinárodní průměr v současné době 12 centů / kWh. Ale jako by to nestačilo, podle předpovědí Tagesschau se ceny elektřiny v Německu do roku 2050 dokonce zdvojnásobí!

Mario Kohl, výkonný ředitel Enpalu, byl rozhodnut s tím něco udělat. Jeho výchozí pozice však nebyla snadná. Nakonec se musel prosadit proti velkým korporacím v hodnotě miliard. Vize však byla vždy jasná: Cenově dostupný solární systém pro každého, aby si majitelé domů mohli vyrábět vlastní elektřinu. Uhlí tedy vložilo své úspory do vize a začalo se společností Enpal.

Co se zpočátku zdálo nemožné, po letech tvrdé práce a nesčetných diskusí s odborníky se uhlí stalo skutečností. Jak funguje koncept Enpal?

Výkonný ředitel pro uhlí vysvětluje: „Zákazníci od nás dostanou solární systém za pořizovací cenu 0 €. Platíte měsíční nájem od 49 EUR, což je včetně zbytkové elektřiny obvykle nižší než měsíční náklady na elektřinu, které zákazníci dříve platili. Systém provozujeme 20 let a zákazníci si jej mohou převzít za symbolické euro. Pojištění, opravy a údržba jsou zcela zdarma a jsou zahrnuty. “ V online rychlém testu si můžete ověřit, zda je nabídka k dispozici také od vás.

Úspěšná jména v německém podnikání se chtěla připojit k Enpalu. Uhlí však zůstává nezávislé na velkých energetických společnostech. A plán funguje. S více než 400 zaměstnanci a postavenými 5400 systémy je Enpal nyní nejúspěšnější společností v Evropě pro střešní solární systémy.

Pan Fischer má sluneční soustavu Enpal od května 2019.

Protože solární systémy od společnosti Enpal jsou pro zákazníky zcela bezrizikové, a proto lukrativní i v době pandemie. Takže také pro pana Fischera z Waiblingenu: „Dlouho jsem snil o osamostatnění se svou vlastní sluneční soustavou. Enpal mi to umožnil v květnu 2019. Od té doby jsem ušetřil téměř polovinu svých nákladů na elektřinu. Na sousedy to udělá dojem. “

Jen v letošním roce mladou společnost dosud kontaktovalo 170 000 zájemců. Kvůli zvýšené poptávce měla společnost nápad vyvinout jednoduchý online rychlý test. Zainteresované strany mohou do minuty zjistit, zda je nabídka u vás stále k dispozici. Když se objeví zelená značka, nabídka Enpal je zákazníkům okamžitě k dispozici bez čekání.

Zde můžete zkontrolovat, zda je nabídka k dispozici ve vašem regionu.

Kontrola solární energie zdarma za minutu.

Jaký je tvar střechy vašeho domu?

Sedlová střecha
Plochá střecha
Monopitchová střecha
jiný
Enpal. Nejlepší poskytovatel