1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno
Dostupné fotovoltaické elektrárny

Získáte energetickou nezávislost

Díky nejnovějším hybridním systémům s bateriovým úložišťěm získáte energetickou soběstačnost v době, kdy ceny el. energie neustále rostou.

Ušetříte 75% nákladů na el. energii/rok

Návratnost investice do hybridních systému a bateriových úložišť se dnes pohybuje do pěti let.
Kapacita baterií - 8000 nabíjecích cyklů, 21,9 let

Získáte garantovanou dotaci

Zajistíme "na klíč" komplexní vyřízení dotace -
ZELENÁ ÚSPORÁM.

Moderní solární technologie posouvají využití elektrické energie na novou úroveň, takže se stávají efektivnějšími a dostupnějšími pro širší vrstvy obyvatel. V následujících letech je předpoklad navyšování cen stávajících energetických zdrojů. Nejen z těchto důvodů je vzroste zájem o využívání těchto  alternativních energetických zdrojů. Zvláště sluneční energie skýtá obrovské možnosti využití v tzv. HOME hybridních systémech, tedy v malých solárních elektrárnách pro rodinné domy o výkonu do 10 kW, kde není nutné pořízení licence. Evropská unie garantuje poskytnutí dotace – Zelená úsporám- do roku 2030.

Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému,
tedy jeho přímé montáže k cílovému klientovi, zejména s ohledem na energetickou soběstačnost bytových jednotek, domů, především na montáž solárních panelů, energetických úložišť nové generace, typu LiFePo4 a hybridních měničů s možností napájení úložišť a čerpání ze stacionární  energetické sítě
v případě vybytí úložiště, dále HOME hybridní systém.

Zaměření je směřováno na energetickou soběstačnost průmyslových odběratelů, nemocnice, centra, obchodní centra a další podobné stavby. Jedná se o sestavy, které lze umístit na střechy budov nebo přilehlé plochy, jako jsou parky a odstavné plochy, o výkonu nad 10 kW. Na tyto stavby je nutno žádat o licenci. Podléhá rovněž dotačním titulům.

Jedná se o jednotky malých elektráren do 10 kW pro objekty, kde není možno běžným
způsobem zabezpečit energetický příkon ze stávajících pozemních zdrojů. Jako příklad lze
užít chaty, lodě, hausbóty samoty a další obdobné stavby.
Ve své podstatě zde platí obdobná pravidla jako v případě Domácích solárních elektráren.

Díky postupnému rozšiřování používání elektromobilů, spolupracuje naše firma s výrobci dobíjecích stanic zejména v Asii (Taiwan, Čína, Jižní Korea). Jedná se o běžné dobíjecí stanice tak i tzv. smart dobíjecí stanoviště.

SLUŽBY
Nabízíme kompletní servis v této oblasti, sestávající z:

Díky našim dlouhodobým zkušenostem v energetice jako takové, nabízíme komplexní poradenství v oblasti využití a úspor energií jak pro domácnosti tak i podniky.
Vyhodnotíme nejefektivnější řešení hospodaření, výroby a úspor. Máme bohaté zkušenosti ve stavebnictví. Disponujeme kvalitním týmem lidí i technickým zázemím.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem v energetice jako takové, nabízíme komplexní poradenství v oblasti využití a úspor energií jak pro domácnosti tak i podniky.
Vyhodnotíme nejefektivnější řešení hospodaření, výroby a úspor. Máme bohaté zkušenosti ve stavebnictví. Disponujeme kvalitním týmem lidí i technickým zázemím.

Naše firma disponuje několika montážními týmy zkušených a odborných pracovníků, ale také spolupracujeme formou subdodavatelství v případě velkých realizací (průmyslové elektrárny). Montáže probíhají převážně v české republice, ale také slovensku i rakousku.

Zajistíme komplexní vyhodnocení stávajícího solárního systému (energetický audit) a na základě toho, navrhneme jeho případné rozšíření, renovaci solárních panelů, nebo možnou nástavbu systému.

S vývojem ve fotovoltaickém oboru jsou dnes starší systémy panelů i solárních měničů o několik generací překonány. V oblasti aktuálních solárních trendů se náš tým pracovníků orientuje. Pravidelně navštěvujeme veletrhy v nejrůznějších částech světa a úzce kooperujeme s výrobci zejména v Číně, Taiwanu a Jižní Korei.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na námi instalovaných zařízeních. Našim zákazníkům jsme trvale k dispozici a po domluvě jsme připraveni operativně řešit záruční i pozáruční servis.

Vzhledem k technickým možnostem vzdálené diagnostiky zařízení, dokážeme již v prvotní situaci určit o jaký problém, závadu se jedná.
Úzce spolupracujeme s výrobcem zařízení, který se s námi podílí na záruční i pozáruční vzdálené diagnostice.
Po předchozí domluvě, provádíme našim zákazníkům pravidelnou revizi solárního systému, případnou údržbu a diagnostiku.

REFERENCE