1. Solární elektrárny

  Zaměření je směřováno na rodinné domy a menší bytové stavby v oblasti přímé realizace HOME hybridního energetického solárního systému...

 2. Tepelná čerpadla

  Nabízíme a provádíme instalaci a montáž tepelných čerpadel, systému vzduch-voda, zn. která jsou vhodná do rodinných domů, novostaveb...

 3. Jak na to...

  krok za krokem... vás provedeme celou realizací.

 4. Potřebujete poradit?

  Tepelná Čerpadla:
  Solární Elektrárny:
  +420 777 711 244

Menu Zavřeno

Chudoslavice

V Květnu 2019 kontaktoval společnost Revital-stavební servis s.r.o klient z reklamní kampaně, lokalita Litoměřice, obec Chudoslavice. Ve své poptávce, řešil výrazný problém se spotřebou el. energie, kdy objekt penzionu “Na Statku” byl vytápěn el. kotlem o výkonu cca 50kW a přesto byla v jednotlivých apartmánech zima.Team techniků a poradců, navrhl řešení této krizové situace dodávkou solární elektrárny o výkonu 10kW na střechu objektu a dvou kusů tepelných čerpadel RHP3 o jmenovítém výkonu 2X 18kW,V Srpnu 2019 byla provedena montáž obou systémů:
 • Dvě HV lithium iontové baterie Triple Power T63 o celkové kapacitě 12,6kWh, kompletní monitoring Solax Cloud.
 • Tepelná čerpadla vzduch-voda o jmenovitém výkonu 2X 18kW s akumulační nádobou o kapacitě 750l ohřívaného média, měřením a regulací s jednoduchým ovládáním WIFI termostatem v centrální místnosti objektu.
Výsledkem je vyrovnání tepelných požadavků a energetických požadavků objektů. Objekt penzionu je dostatečně zásoben teplem. Tepelná čerpadla jsou napájena solární elektrárnou v cca 80%. Závěrem lze konstatovat, že energetické úspory na objektu se pohybují v úrovni 80-85%, tedy finanční úspory na příkonu el. energie a topení lze vyčíslit v částkách několika tisíc měsíčně. Předpokládaná návratnost investice do celého systému by neměla přesáhnout 6.let. Všechna data klient sdílí do svého mobilního telefonu a společně s technikem dodavatelem vše reguluje dle vlastních potřeb.Výsledkem této realizace je spokojený klient.